Procesor Intel Core i7 Broadwell-E i7-6950X BOX
Wideo 15 |
Intel Core i7 Broadwell-E i7-6950X BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Broadwell-E
Ceny na Intel Core i7 Broadwell-E |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Broadwell-E i7-6850K BOX | od 820 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i7 Broadwell-E i7-6900K BOX | od 800 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i7 Broadwell-E i7-6950X BOX | od 988 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →