Karm dla psów Happy Dog Supreme Mini Africa 1 kg
Happy Dog Supreme Mini Africa 1 kg 1 kg4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Happy Dog MiniPorównaj w tabeli →
od 72 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, ziemniaki, łosoś, ryby, jagnięcina, skorupiaki nowozelandzkie, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 1.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, juka schidigera, zioła, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białko z mięsa kaczki, kasztan, skrobia, tłuszcz, buraki, ryby, olej, klasa: super premium
od 34 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białko z mięsa kaczki, kasztan, skrobia, tłuszcz, buraki, ryby, olej, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, pstrąg, juka schidigera, małż nowozelandzki, zioła, klasa: super premium
od 80 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątroba, warzywa, owoce, zioła, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, pstrąg, juka schidigera, małż nowozelandzki, zioła, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium
od 110 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby, białko jagnięce, mąka, kukurydza, białko ryżowe, klasa: super premium
od 34 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby roślinne, białko strusie, masło, białko ziemniaczane, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kukurydza, drób, łosoś, ryby, jagnięcina, tłuszcz, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, ryby, łosoś, jagnięcina, ziemniaki, jajka, zboża, tłuszcz, klasa: super premium
od 29 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, łosoś 10%, królik 10%, jagnięcina 10%, tłuszcz, klasa: super premium
od 29 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium
od 218 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, ziemniaki, łosoś, ryby, jagnięcina, skorupiaki nowozelandzkie, klasa: super premium
Modyfikacje Happy Dog Supreme Mini Africa
Ceny na Happy Dog Supreme Mini Africa |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Supreme Mini Africa 1 kg | od 34 zł | 1 oferta | ||
Happy Dog Supreme Mini Africa 4 kg | od 110 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 30 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 29 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium
od 15 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mączka drobiowa (indyk - 12,8%, kaczka - 15%), ryż, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mięso jagnięce (25%), ryż (25%), warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 34 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: białko kaczki 22%, mięso kaczki 5%, zboża, tłuszcz, olej, warzywa, jagody, zioła, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne, ryby i produkty rybne, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 31 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 29 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, ryby, tłuszcze, warzywa, białko, zioła, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, pulpa buraczana, tłuszcz, zioła, klasa: super premium
od 28 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: płatki ziemniaczane 43%, mąka z kaczki 25%, tłuszcz, białko, cykoria, klasa: super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na nerki, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium