Корм для собак Happy Dog Supreme Mini Africa 1 кг
Happy Dog Supreme Mini Africa 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Happy Dog MiniПорівняти в таблиці →
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, трави, клас: суперпреміум
від 14 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, юкка шидігера, трави, вітаміни, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ячмінь, лосось, кролик, овочі, печінка, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 34 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, буряк, риба, олія, клас: суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 40 zł
сухий корм, 1.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, форель, юкка шидігера, новозеландський молюск, трави, клас: суперпреміум
від 34 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, форель, юкка шидігера, новозеландський молюск, трави, клас: суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для суглобів, для кісток, в составе: качка 21%, кукурудза, борошно, лосось 5%, жир, олія, буряк, печінка, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: кукурудза, птиця, лосось, риба, ягня, жир, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопляні пластівці, качиний білок, олія, картопляний білок, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, риба, лосось, ягня, картопля, яйце, злаки, жир, клас: суперпреміум
від 9 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: овочеві субпродукти, ягняти білок, борошно, кукурудза, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ячмінь, лосось, кролик, овочі, печінка, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 10 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: овочеві субпродукти, страус білок, масло, картопляний білок, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: картопляні пластівці 48%, лосось 10%, кролик 10%, ягня 10%, жир, клас: суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для суглобів, для кісток, в составе: качка 21%, кукурудза, борошно, лосось 5%, жир, олія, буряк, печінка, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для суглобів, для кісток, в составе: качка 21%, кукурудза, борошно, лосось 5%, жир, олія, буряк, печінка, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ячмінь, лосось, кролик, овочі, печінка, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
Модификації Happy Dog Supreme Mini Africa
Ціни на Happy Dog Supreme Mini Africa |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Supreme Mini Africa 0.3 кг | від 15 zł | 2 пропозиції | ||
Happy Dog Supreme Mini Africa 1 кг | від 34 zł | 1 пропозиція | ||
Happy Dog Supreme Mini Africa 4 кг | від 110 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для суглобів, для кісток, в составе: качка 21%, кукурудза, борошно, лосось 5%, жир, олія, буряк, печінка, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: м’ясо ягняти (25%), рис (25%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: борошно з м'яса свійської птиці (індичка-12,8%, качка - 15%), рис, клас: суперпреміум
від 34 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: протеїн качки 22%, м'ясо качки 5%, злаки, жир, олія, овочі, ягоди, трави, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 35 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: картопляні пластівці 43%, борошно качки 25%, жир, білок, цикорій, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум