Karm dla psów Happy Dog Mini Toscana 1 kg
Zdjęcia 6 |
Happy Dog Mini Toscana 1 kg 1 kg4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Happy Dog MiniPorównaj w tabeli →
od 13 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białko z mięsa kaczki, kasztan, skrobia, tłuszcz, buraki, ryby, olej, klasa: super premium
od 34 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białko z mięsa kaczki, kasztan, skrobia, tłuszcz, buraki, ryby, olej, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, pstrąg, juka schidigera, małż nowozelandzki, zioła, klasa: super premium
od 80 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątroba, warzywa, owoce, zioła, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, pstrąg, juka schidigera, małż nowozelandzki, zioła, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium
od 110 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby, białko jagnięce, mąka, kukurydza, białko ryżowe, klasa: super premium
od 34 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby roślinne, białko strusie, masło, białko ziemniaczane, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kukurydza, drób, łosoś, ryby, jagnięcina, tłuszcz, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, ryby, łosoś, jagnięcina, ziemniaki, jajka, zboża, tłuszcz, klasa: super premium
od 29 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, łosoś 10%, królik 10%, jagnięcina 10%, tłuszcz, klasa: super premium
od 29 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium
od 218 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, ziemniaki, łosoś, ryby, jagnięcina, skorupiaki nowozelandzkie, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, ziemniaki, łosoś, ryby, jagnięcina, skorupiaki nowozelandzkie, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 1.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, juka schidigera, zioła, witaminy, klasa: super premium
Modyfikacje Happy Dog Mini Toscana
Ceny na Happy Dog Mini Toscana |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Mini Toscana 0.3 kg | od 12 zł |
Happy Dog Mini Toscana 1 kg | od 29 zł | 1 oferta | ||
Happy Dog Mini Toscana 4 kg | od 83 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 24 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium