Karm dla psów Happy Dog Supreme Mini Adult 4 kg
Zdjęcia 4 |
Happy Dog Supreme Mini Adult 4 kg 4 kg10 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog Supreme Mini Adult 4 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Happy Dog fit & vital Mini Adult 4 kg 61199Małe, zoptymalizowane pod kątem ugryzienia krokiety
Wspomaga układ odpornościowy
Optymalny dla skóry i sierści
Wysoce przy... więcejswajalna różnorodność białek Amazon.plZłóż skargę | 89 zł |
Happy Dog fit & vital Mini Adult - 4 kgIdealne wsparcie dla Twojego małego czworonożnego przyjaciela: Happy Dog fit vital Mini Adult to smaczna i lekkostrawna sucha... więcejkarma, która została specjalnie dostosowana do potrzeb dorosłych psów małych ras. Aby zapewnić optymalną masę mięśniową, ta karma dla psów dostarcza Twojemu małemu ulubieńcowi 5 wysokiej jakości źródeł białka. Posiłek jest uzupełniony cennymi składnikami, takimi jak kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6. Pomagają one utrzymać lśniącą sierść i zdrową skórę psa. Karma nie zawiera pszenicy, a zoptymalizowane pod kątem gryzienia krokiety są łatwe do żucia, co pozwala na optymalne wchłanianie składników odżywczych. Happy Dog fit vital Mini Adult zawiera również witaminę C, która wspomaga układ odpornościowy zwierzęcia. Happy Dog fit vital Mini Adult w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla dorosłych psów o wadze do 10 kg. Różnorodność białka dla silnych mięśni: pięć wybranych źródeł białka w aromatycznej kombinacji. Jajka: biologicznie wartościowe białko, szczególnie strawne dla wrażliwych żołądków. Smaczny drób: naturalnie chudy i bogaty w składniki odżywcze. Dla smakoszy: uszlachetniona delikatną jagnięciną, bogata w minerały. Ryby morskie i łosoś: niezwykle bogate w witaminy. Mini krokiety: kształt zoptymalizowany pod kątem gryzienia ułatwia żucie. Kwasy tłuszczowe omega: ważne dla prawidłowej skóry i lśniącej sierści. Z mięsem nowozelandzkich małży. Układ odpornościowy: witamina C wspiera mechanizmy obronne organizmu. Prebiotyki: wspomagają prawidłowe trawienie. Korzystna siła natury: z roślinami takimi jak karczoch, mniszek lekarski, szałwia i inne. Bez pszenicy: bezglutenowa, szczególnie lekkostrawna. Wyprodukowano w Niemczech: gwarancja jakości. Zooplus.plZłóż skargę | 89 zł |
HAPPY DOG fit & vital Mini Adult 4 kgHappy Dog fit & vital Mini Adult to karma doskonale dostosowana do potrzeb dorosłych, małych psów od 10 kg. Zbilansowane i py... więcejszne kompletne jedzenie oparte jest na unikalnej koncepcji Happy Dog Natural Life Concept® i jest wzbogacone o cenne małże nowozelandzkie. Ważne kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6 są dobre dla skóry i sierści. Lekkostrawna receptura jest optymalna dla psów o normalnym poziomie aktywności do 10 kg. Karma jest produkowana przez naszą rodzinną firmę w Niemczech według najsurowszych norm jakości! Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 102 zł |
Karma sucha dla psa HAPPY DOG Adult Mini, 4 kgHappy Dog adult mini to specjalnie opracowana receptura dla dorosłych psów małych ras. Receptura zapewniający zdrowy i prawid... więcejłowy rozwój pupila, bogata w nie... EmpikZłóż skargę | 81 zł |
Happy Dog fit & vital Mini Adult - 2 x 4 kgIdealne wsparcie dla Twojego małego czworonożnego przyjaciela: Happy Dog fit vital Mini Adult to smaczna i lekkostrawna sucha... więcejkarma, która została specjalnie dostosowana do potrzeb dorosłych psów małych ras. Aby zapewnić optymalną masę mięśniową, ta karma dla psów dostarcza Twojemu małemu ulubieńcowi 5 wysokiej jakości źródeł białka. Posiłek jest uzupełniony cennymi składnikami, takimi jak kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6. Pomagają one utrzymać lśniącą sierść i zdrową skórę psa. Karma nie zawiera pszenicy, a zoptymalizowane pod kątem gryzienia krokiety są łatwe do żucia, co pozwala na optymalne wchłanianie składników odżywczych. Happy Dog fit vital Mini Adult zawiera również witaminę C, która wspomaga układ odpornościowy zwierzęcia. Happy Dog fit vital Mini Adult w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla dorosłych psów o wadze do 10 kg. Różnorodność białka dla silnych mięśni: pięć wybranych źródeł białka w aromatycznej kombinacji. Jajka: biologicznie wartościowe białko, szczególnie strawne dla wrażliwych żołądków. Smaczny drób: naturalnie chudy i bogaty w składniki odżywcze. Dla smakoszy: uszlachetniona delikatną jagnięciną, bogata w minerały. Ryby morskie i łosoś: niezwykle bogate w witaminy. Mini krokiety: kształt zoptymalizowany pod kątem gryzienia ułatwia żucie. Kwasy tłuszczowe omega: ważne dla prawidłowej skóry i lśniącej sierści. Z mięsem nowozelandzkich małży. Układ odpornościowy: witamina C wspiera mechanizmy obronne organizmu. Prebiotyki: wspomagają prawidłowe trawienie. Korzystna siła natury: z roślinami takimi jak karczoch, mniszek lekarski, szałwia i inne. Bez pszenicy: bezglutenowa, szczególnie lekkostrawna. Wyprodukowano w Niemczech: gwarancja jakości. Zooplus.plZłóż skargę | 172 zł |
HAPPY DOG Supreme Mini Adult 4 kgHappy Dog Fit & Well to koncepcja szczególnie świadomego żywienia psów. W dzisiejszych czasach nadmiar tłuszczu i białka jest... więcejczęsto przyczyną przewlekłych chorób u psów - zwłaszcza jeśli nie mają one zbyt wiele ruchu! Lekarstwem jest zbilansowana dieta, która nie jest zbyt bogata w tłuszcze i białka i która spełnia rzeczywiste potrzeby psa. Happy Dog Fit & Well rozwiązuje te problemy: poprzez receptury z umiarkowaną zawartością tłuszczu o strawności 90% z naturalną odmianą LifePlus Concept. Zalety karmy Happy Dog Supreme Fit & Well Adult MIni: dostosowany kształt krokietów - wspomaga pielęgnację zębów z unikalnym Happy Dog Supreme LifePlus Concept z naturalnych składników jest idealny dla wszystkich dorosłych psów o wadze do 10 kg zawiera 26% wysokostrawnych białek najlepszej jakości i rozsądne 14% tłuszczu z ważnymi, nienasyconymi kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6 pochodzącymi z wysokiej jakości źródeł zwierzęcych i roślinnych - dla lśniącej sierści i zdrowej skóry zawiera fermentowane zboża z naturalnym kwasem mlekowym i aktywnymi metabolicznie fermentami dla aktywnego systemu odpornościowego pierwiastki śladowe zapewniają optymalny metabolizm z jabłkiem na dobre trawienie zioła i olejki eteryczne wspomagają pracę żołądka i jelit zawartość energii w Adult Mini jest dostosowana do naturalnej potrzeby ruchu przez ok. 2-3 godziny dziennie i zapobiega przejadaniu się i wynikającym z tego problemom przy podawaniu zalecanych ilości. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 72 zł |
Seria Happy Dog MiniPorównaj w tabeli →
od 81 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, ryby, łosoś, jagnięcina, ziemniaki, jajka, zboża, tłuszcz, klasa: super premium
od 29 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, łosoś 10%, królik 10%, jagnięcina 10%, tłuszcz, klasa: super premium
od 29 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium
od 218 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, ziemniaki, łosoś, ryby, jagnięcina, skorupiaki nowozelandzkie, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, ziemniaki, łosoś, ryby, jagnięcina, skorupiaki nowozelandzkie, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 1.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, juka schidigera, zioła, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białko z mięsa kaczki, kasztan, skrobia, tłuszcz, buraki, ryby, olej, klasa: super premium
od 34 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białko z mięsa kaczki, kasztan, skrobia, tłuszcz, buraki, ryby, olej, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, pstrąg, juka schidigera, małż nowozelandzki, zioła, klasa: super premium
od 80 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątroba, warzywa, owoce, zioła, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, pstrąg, juka schidigera, małż nowozelandzki, zioła, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium
od 110 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby, białko jagnięce, mąka, kukurydza, białko ryżowe, klasa: super premium
od 34 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby roślinne, białko strusie, masło, białko ziemniaczane, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kukurydza, drób, łosoś, ryby, jagnięcina, tłuszcz, klasa: super premium
Modyfikacje Happy Dog Supreme Mini Adult
Ceny na Happy Dog Supreme Mini Adult |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Supreme Mini Adult 4 kg | od 72 zł | 6 oferty | ||
Happy Dog Supreme Mini Adult 10 kg | od 218 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, na serce, na wątrobę, dla nieaktywnych psów, v sostave: drób, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 85 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, ryż, tłuszcz, błonnik, minerały, klasa: super premium
od 89 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na serce, v sostave: drób, kukurydza, jęczmień, małże nowozelandzkie, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mięso jagnięce (25%), ryż (25%), warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 79 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, groch, jęczmień, buraki, tłuszcz, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe (36%), ryż, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mączka drobiowa (indyk - 12,8%, kaczka - 15%), ryż, klasa: super premium
od 80 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątroba, warzywa, owoce, zioła, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium