Karm dla psów Happy Dog Sensible Japan 0.3 kg
Happy Dog Sensible Japan 0.3 kg 0.3 kg1.3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Happy Dog MiniPorównaj w tabeli →
od 17 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kukurydza, drób, łosoś, ryby, jagnięcina, tłuszcz, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, ryby, łosoś, jagnięcina, ziemniaki, jajka, zboża, tłuszcz, klasa: super premium
od 29 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, łosoś 10%, królik 10%, jagnięcina 10%, tłuszcz, klasa: super premium
od 29 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium
od 218 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, ziemniaki, łosoś, ryby, jagnięcina, skorupiaki nowozelandzkie, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, ziemniaki, łosoś, ryby, jagnięcina, skorupiaki nowozelandzkie, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 1.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, juka schidigera, zioła, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białko z mięsa kaczki, kasztan, skrobia, tłuszcz, buraki, ryby, olej, klasa: super premium
od 34 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białko z mięsa kaczki, kasztan, skrobia, tłuszcz, buraki, ryby, olej, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, pstrąg, juka schidigera, małż nowozelandzki, zioła, klasa: super premium
od 80 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątroba, warzywa, owoce, zioła, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, pstrąg, juka schidigera, małż nowozelandzki, zioła, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium
od 110 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby, białko jagnięce, mąka, kukurydza, białko ryżowe, klasa: super premium
od 34 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby roślinne, białko strusie, masło, białko ziemniaczane, klasa: super premium
Modyfikacje Happy Dog Sensible Japan
Ceny na Happy Dog Sensible Japan |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Sensible Japan 0.3 kg | od 20 zł | 1 oferta | ||
Happy Dog Sensible Japan 1.3 kg | od 45 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 20 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, na stawy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białka jagnięce, kukurydza, mąka, białko, groch, zboża, tłuszcz, jagnięcina, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, batat, zioła, owoce, groszek, klasa: super premium
od 14 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna 40%, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 16 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, mąka ryżowa, kukurydza, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: białko owadów, kurczak, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: królik, białko łososia, groszek, ciecierzyca, kasza gryczana, len, tłuszcz, zioła i owoce, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, tłuszcz z kurczaka, odwodniona ryba, klasa: super premium