Корм для собак Happy Dog Supreme Mini Africa 4 кг
Happy Dog Supreme Mini Africa 4 kg 1 кг4 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Happy Dog MiniПорівняти в таблиці →
від 81 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, риба, лосось, ягня, картопля, яйце, злаки, жир, клас: суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ячмінь, лосось, кролик, овочі, печінка, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: картопляні пластівці 48%, лосось 10%, кролик 10%, ягня 10%, жир, клас: суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для суглобів, для кісток, в составе: качка 21%, кукурудза, борошно, лосось 5%, жир, олія, буряк, печінка, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для суглобів, для кісток, в составе: качка 21%, кукурудза, борошно, лосось 5%, жир, олія, буряк, печінка, клас: суперпреміум
від 218 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: птиця, рис, картопля, лосось, риба, ягня, новозеландські молюски, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: птиця, рис, картопля, лосось, риба, ягня, новозеландські молюски, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 1.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, юкка шидігера, трави, вітаміни, клас: суперпреміум
від 34 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, буряк, риба, олія, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, форель, юкка шидігера, новозеландський молюск, трави, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, форель, юкка шидігера, новозеландський молюск, трави, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для суглобів, для кісток, в составе: качка 21%, кукурудза, борошно, лосось 5%, жир, олія, буряк, печінка, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, трави, клас: суперпреміум
від 9 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: овочеві субпродукти, ягняти білок, борошно, кукурудза, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 9 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: овочеві субпродукти, страус білок, масло, картопляний білок, клас: суперпреміум
від 34 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: кукурудза, птиця, лосось, риба, ягня, жир, клас: суперпреміум
Модификації Happy Dog Supreme Mini Africa
Ціни на Happy Dog Supreme Mini Africa |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Supreme Mini Africa 1 кг | від 34 zł | 1 пропозиція | ||
Happy Dog Supreme Mini Africa 4 кг | від 110 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 94 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для суглобів, для кісток, в составе: качка 21%, кукурудза, борошно, лосось 5%, жир, олія, буряк, печінка, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: м’ясо ягняти (25%), рис (25%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 105 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: картопляні пластівці 43%, борошно качки 25%, жир, білок, цикорій, клас: суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: овес, борошно з лосося, кролячий білок, ячмінь, кукурудза, картопля, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці 27.5%, м'ясо ягняти 9%, рис 26%, клас: суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: батат, горох, домашня птиця, новозеландські мідії, клас: суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: рис, комахи, дріжджі, олія, клітковина, білок, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум