Karm dla psów Happy Dog Supreme Mini Adult 10 kg
Zdjęcia 4 |
Happy Dog Supreme Mini Adult 10 kg 4 kg10 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Happy Dog MiniPorównaj w tabeli →
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, łosoś 10%, królik 10%, jagnięcina 10%, tłuszcz, klasa: super premium
od 29 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium
od 218 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, ziemniaki, łosoś, ryby, jagnięcina, skorupiaki nowozelandzkie, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, ziemniaki, łosoś, ryby, jagnięcina, skorupiaki nowozelandzkie, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 1.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, juka schidigera, zioła, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białko z mięsa kaczki, kasztan, skrobia, tłuszcz, buraki, ryby, olej, klasa: super premium
od 34 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białko z mięsa kaczki, kasztan, skrobia, tłuszcz, buraki, ryby, olej, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, pstrąg, juka schidigera, małż nowozelandzki, zioła, klasa: super premium
od 80 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątroba, warzywa, owoce, zioła, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, pstrąg, juka schidigera, małż nowozelandzki, zioła, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na stawy, na kości, v sostave: kaczka 21%, kukurydza, mąka, łosoś 5%, tłuszcz, olej, buraki, wątróbka, klasa: super premium
od 110 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby, białko jagnięce, mąka, kukurydza, białko ryżowe, klasa: super premium
od 34 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby roślinne, białko strusie, masło, białko ziemniaczane, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kukurydza, drób, łosoś, ryby, jagnięcina, tłuszcz, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, ryby, łosoś, jagnięcina, ziemniaki, jajka, zboża, tłuszcz, klasa: super premium
od 29 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
Modyfikacje Happy Dog Supreme Mini Adult
Ceny na Happy Dog Supreme Mini Adult |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Supreme Mini Adult 4 kg | od 72 zł | 8 oferty | ||
Happy Dog Supreme Mini Adult 10 kg | od 218 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 179 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 165 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: suszony królik 36%, ryż 35%, owoce, olej z kurczaka i ryb, zioła, klasa: super premium
od 166 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kukurydza, kurczak 25%, ryż, pulpa buraczana, kiełki kukurydzy, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, drób, ryż 12%, kurczak 30%, tłuszcz, białko, warzywa, klasa: super premium
od 139 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 185 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, ryż, mąka, białko, otręby, minerały, klasa: super premium
od 162 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 170 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, kiełki kukurydzy, tłuszcz, gluten, białko, bulion, klasa: super premium