Zlewozmywak kuchenny Grohe K500 31648AP0 555x460
Zdjęcia 3 |
Grohe K500 31648AP0 |
|
Z systemem szybkiego montażu (QuickFix)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe K500 31648AP0 555x460
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grohe K500 zlewozmywak 55,5x46 cm szary granit 31648AT0 | 1 918 zł |
Grohe K500 Zlewozmywak kompozytowy półtorakomorowy bez ociekacza 46x55,5 c | 1 274 zł |
Grohe K500 zlewozmywak 55,5x46 cm czarny granit 31648AP0 | 1 931 zł |
Grohe K500 Zlewozmywak kompozytowy półtorakomorowy bez ociekacza 46x55,5 c | 1 317 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →