Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3060 VISION OC 12G (GV-N3060VISION OC-12GD)
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Gigabyte GeForce RTX 3060 VISION OC 12G |
|
Potężna karta graficzna klasy średniej 2021 do gier z fabrycznie podkręconymi profilami i wydajnym systemem chłodzenia WindForce 3X (trzy bloki aluminiowych żeberek połączone ze sobą trzema rurkami cieplnymi o średnicy 6 mm i trzema wentylatorami osiowymi o długiej żywotności ze zoptymalizowanym wirnikiem użebrowanym na łopatkach). Zaprojektowany, aby uzupełniać systemy do gier średniej klasy z monitorami FullHD / WQHD.
Może być również używany do przyspieszenia przetwarzania treści multimedialnych (korekcja kolorów i nakładanie efektów na zdjęcia lub filmy), renderowania 3D z wykorzystaniem zasobów obliczeniowych GPU, skutecznego rozwiązywania problemów z uczeniem maszynowym oraz kompresji wideo 4K/5K/8K, m.in. kompresja w locie do przesyłania strumieniowego (w celu rozwiązania powyższych zadań zawodowych zaleca się zainstalowanie sterownika NVIDIA Studio Driver).
W połączeniu z wielordzeniowym, wydajnym procesorem centralnym, karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3060 VISION OC 12G jest w stanie zapewnić niezmiennie wysoką liczbę klatek na sekundę we wszystkich popularnych projektach gier z lat 2015-2021 w rozdzielczościach do 2560x1440 przy wysokich lub maksymalnych ustawieniach graficznych. Obsługiwany jest szybki interfejs systemowy PCI-E Gen4 x16 i wsteczna kompatybilność z poprzednimi wersjami. Na uwagę zasługuje również cicha praca układu chłodzenia oraz zastosowanie ulepszonego smaru grafitowego w łożyskach ślizgowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte GeForce RTX 3060 VISION OC 12G
Gigabyte GeForce RTX 3060 Vision OC 12GB GDDR6 Graphics Card (GV-N3060VISI | 1 340 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 3060 VISION OC 12GB GDDR6 Graphics Card | 1 864 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 3060 Vision OC 12g Graphics Card 12gb | 1 300 zł |