Bateria wodociągowa Franke Active Plus Doccia 115.0373.770
Zdjęcia 8 |
Franke Active Plus Doccia 115.0373.770 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Active Plus Doccia 115.0373.770
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke Active Plus Pull-Out Dotykowa Bateria Zlewozmywakowa Srebrny 115.03 | 1 250 zł |
Bateria Franke FN 6100 onyx 115.0373.821 tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapyt | 899 zł |
Bateria Franke FN 6110 onyx 115.0373.901 tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapyt | 1 179 zł |
Bateria FRANKE ACTIVE PLUS PULL-OUT ONYX 115.0373.901 tel. 697 256 410 - z | 1 179 zł |
Opcje kolorystyczne:
- art. 115.0373.770 - chrom
- art. 115.0373.832 - wanilia
- art. 115,0373,833 - cukry
- art. 115.0373.884 - beż
- art. 115.0373.885 - migdały
- art. 115.0373.886 - burza
- art. 115.0373.887 - czekolada
- art. 115.0373.888 - biały
- art. 115.0373.890 - grafit
- art. 115.0373.901 - onyks
PolecamyPorównaj w tabeli →