Bateria wodociągowa Franke Active L Window Pull Out 115.0653.391
Zdjęcia 7 |
Franke Active L Window Pull Out 115.0653.391 |
|
Bateria do montażu pod oknem. Dzięki eko-kartuszowi i laminarnemu przepływowi wody bateria zużywa mniej wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Active L Window Pull Out 115.0653.391
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna Franke Tap Active L window pull-out spray 115.0653.391 ch | 1 749 zł |
Franke Active Window Pull-Out 2 Chrom | 1 749 zł |
Franke Active bateria kuchenna stojąca podokienna chrom 115.0653.391 | 1 749 zł |
Franke Active Window Pull-Out 2 Chrom | 1 749 zł |
Bateria FRANKE ACTIVE L WINDOW PULL-OUT SPRAY chrom (115.0653.391) TERAZdo | 1 749 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →