Bateria wodociągowa Franke Active Twist 115.0653.505
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Franke Active Twist 115.0653.505 |
|
Bateria z boczną dźwignią do regulacji zaworu koszowego w zlewie (na zachodzenie lub odwrotnie otwieranie odpływu). Dzięki eko-kartuszowi i laminarnemu przepływowi wody bateria zużywa mniej wody.
Kąt obrotu wylewki jest regulowany: 120, 180 lub 360°.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Active Twist 115.0653.505
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FRANKE 1 bateria zlewozmywakowa Active L Twist pull out spray czarna | 2 639 zł |
Franke Active Twist Pull-Out Czarny Stal szlachetna | 2 849 zł |
Bateria kuchenna Franke Tap Active L Twist pull-out spray 115.0653.505 sta | 2 799 zł |
FRANKE Bateria Active L Twist pull-out spray stal 115.0653.505 | 2 799 zł |
Franke Active Twist Pull-Out Czarny Stal szlachetna | 2 849 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →