Змішувач Hansgrohe Aquno Select M81 73830000
Фото 18 |
Hansgrohe Aquno Select M81 73830000 |
|
Перемикання струменя SatinFlow на струмінь з виливу здійснюється натисканням кнопки. Магнітна система кріплення лійки MagFit. Кут повороту виливу з регулюванням: 60°, 110° і 150°. Висувний вилив можна витягнути з корпусу на 50 см
У комплект входить друшляк. Отвір під змішувач потрібно свердлити на відстані не більше, ніж 45 мм від задньої стінки чаші.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Aquno Select M81 73830000
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hansgrohe Aquno Select M81 bateria kuchenna chrom 73830000 | 2 319 zł |
HANSGROHE 73830000 Aquno Select M81 baterie kuchenne | 2 324 zł |
Hansgrohe Aquno Select M81 Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką sBox chrom | 2 305 zł |
HANSGROHE 73830800 Aquno Select M81 baterie kuchenne | 3 641 zł |
HANSGROHE 73830670 Aquno Select M81 Jednouchwytowa bateria kuchenna 250, w | 3 641 zł |
ще 5 пропозицій
Короб sBox для тихого і плавного переміщення шланга в кухонній шафі (під стільницею)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →