Bateria wodociągowa Blanco Linus-S Vario 518406
Blanco Linus-S Vario 518406 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Linus-S Vario 518406
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Blanco Linus-S Vario chrom 518406 | 1 124 zł |
BLANCO LINUS-S VARIO chromowana | 1 124 zł |
BLANCO LINUS-S VARIO Chromowana 518406 | 1 151 zł |
Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Linus-S Blanco | 1 249 zł |
Bateria BLANCO LINUS-S VARIO chrom (518406) | 1 080 zł |
pokaż 9 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Blanco Linus-S Vario 518406:
- Płyta stabilizująca i zwiększająca stabilność mieszadła
- Wąż w oplocie metalowym
- Zmniejszone osadzanie się płytki nazębnej dzięki opatentowanemu rozdzielaczowi
- Połączenie za pomocą węży elastycznych o długości 450 mm z nakrętką 3/8
PolecamyPorównaj w tabeli →