Okap Faber Stilo Glass Comfort X 60 stal nierdzewna (325.0656.899)
Faber Stilo Glass Comfort X 60 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Stilo Glass Comfort X 60 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kominowy FABER Air Hub Stilo Glass Comfort X 60 F-325.0656.899 - Użyj | 4 499 zł |
FABER Okap przyścienny AIR HUB STILO GLASS COMFORT X 60 stal/czarne szkło | 4 499 zł |
Okap kominowy FABER Air Hub Stilo Glass Comfort X 60 F-325.0656.899 - Użyj | 4 499 zł |
Okap Faber AIR HUB STILO GLASS COMFORT SAN 60 325.0656.899 | 5 378 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →