Obudowa DarkFlash DS900 Air biały
Zdjęcia 23 |
DarkFlash DS900 Air biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup DarkFlash DS900 Air biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obudowa DARKFLASH DS900 AIR Biały | 269 zł |
Obudowa DARKFLASH DS900 AIR Biały DS900 AIR WHITE | 269 zł |
Darkflash Obudowa komputerowa Darkflash DS900 AIR (biały) | 299 zł |
Obudowa Darkflash DS900 Air biała | 261 zł |
Darkflash Ds900 Air Obudowa Komputerowa Biała | 299 zł |
Obudowa DARKFLASH DS900 AIR Biały + 6 wentylatorów ARGB DS900 AIR WHITE + | 449 zł |
Modyfikacje DarkFlash DS900 Air
Ceny na DarkFlash DS900 Air |
---|---|---|---|---|
DarkFlash DS900 Air biały | od 261 zł | 7 oferty | ||
DarkFlash DS900 Air czarny | od 299 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →