Obudowa DarkFlash DS900 Air czarny
Zdjęcia 21 |
Zamknij
Menu
DarkFlash DS900 Air czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup DarkFlash DS900 Air czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obudowa DARKFLASH DS900 AIR CzarnyOdkryj nową jakość wśród obudów komputerowych z modelem Darkflash DS900 AIR. Elegancki, czarny model wyróżnia się nie tylko n... więcejowoczesnym designem, ale także zaawansowanymi funkcjami, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Z DS900 AIR Twój komputer stanie się wydajniejszy, stabilniejszy i bardziej efektowny. Zestaw nie zawiera wentylatorów. Electro.plZłóż skargę | 299 zł |
Obudowa DARKFLASH DS900 AIR CzarnyOdkryj nową jakość wśród obudów komputerowych z modelem Darkflash DS900 AIR. Elegancki, czarny model wyróżnia się nie tylko n... więcejowoczesnym designem, ale także zaawansowanymi funkcjami, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Z DS900 AIR Twój komputer stanie się wydajniejszy, stabilniejszy i bardziej efektowny. Zestaw nie zawiera wentylatorów... Avans.plZłóż skargę | 299 zł |
Darkflash Obudowa komputerowa Darkflash DS900 AIR (czarny)Obudowa komputerowa Darkflash DS900 AIR (czarny)
Odkryj nową jakość wśród obudów komputerowych z modelem Darkflash DS900 AI... więcejR. Elegancki, czarny model wyróżnia się nie tylko nowoczesnym designem, ale także zaawansowanymi funkcjami, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Z DS900 AIR Twój komputer stanie się wydajniejszy, stabilniejszy i bardziej efektowny. Zest ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 376 zł |
Darkflash Obudowa komputerowa Darkflash DS900 AIR (czarny)Obudowa komputerowa Darkflash DS900 AIR (czarny)Odkryj nową jakość wśród obudów komputerowych z modelem Darkflash DS900 AIR.... więcejElegancki, czarny model wyróżnia się nie tylko nowoczesnym designem, ale także zaawansowanymi funkcjami, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Z DS900 AIR Twój komputer stanie się wydajniejszy, stabilniejszy i bardziej efektowny. Zest Akces-markt.plZłóż skargę | 329 zł |
Obudowa DARKFLASH DS900 AIR Czarny DS900 AIR BLACKOdkryj nową jakość wśród obudów komputerowych z modelem Darkflash DS900 AIR. Elegancki, czarny model wyróżnia się nie tylko n... więcejowoczesnym designem, ale także zaawansowanymi funkcjami, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Z DS900 AIR Twój komputer stanie się wydajniejszy, stabilniejszy i bardziej efektowny. Zestaw nie zawiera wentylatorów... Mediaexpert.plZłóż skargę | 299 zł |
Obudowa Darkflash DS900 Air czarna | 326 zł |
Obudowa DARKFLASH DS900 AIR Czarny + 6 wentylatorów ARGB DS900 AIR BLACK +Odkryj nową jakość wśród obudów komputerowych z modelem Darkflash DS900 AIR. Elegancki, czarny model wyróżnia się nie tylko n... więcejowoczesnym designem, ale także zaawansowanymi funkcjami, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Z DS900 AIR Twój komputer stanie się wydajniejszy, stabilniejszy i bardziej efektowny. W zestawie znajdziesz 6 wentylatorów DM12F 120 mm.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 500 zł |
Modyfikacje DarkFlash DS900 Air
Ceny na DarkFlash DS900 Air |
---|---|---|---|---|
DarkFlash DS900 Air biały | od 261 zł | 7 oferty | ||
DarkFlash DS900 Air czarny | od 299 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 299 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., bez wentylatorów
od 261 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., bez wentylatorów
od 389 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt.
od 359 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 256 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory
od 249 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., bez wentylatorów
od 621 zł
poziomy, Desktop, mini-ITX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 583 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 206 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt.
od 629 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 688 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 469 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory