Obudowa DarkFlash DLM21 Mesh czarny
Wideo 17Zdjęcia 28 |
Kompaktowa, wygodna i stylowa obudowa do budowy zaawansowanego komputera do gier. Jednostka systemowa zapewnia instalację płyty głównej o początkowym rozmiarze - micro-ATX lub mini-ITX. Obudowa ta wyróżnia się ścianą boczną z obrotowymi zawiasami, podobnie jak drzwi. Z przodu metalowa siatka o dużych oczkach. Aby poprawić wydajność komputera, rozmiar procesora zwiększono do 160 mm, a miejsce na kartę graficzną przydzielono do 330 mm.
W tej platformie będzie można zastosować połączony system chłodzenia, wentylatory powietrza mogą być używane równolegle z chłodnicami wodnymi. Obudowa komputera DarkFlash DLM21 Mesh wyposażona jest w dolną komorę z ochronną przegrodą. Dolna część platformy jest zarezerwowana do bezpiecznego umieszczenia zasilacza i stojaka na dysk twardy. Główne kanały do prowadzenia kabli zostały wyposażone w gumowe wkładki, które poprawiają estetykę obudowy i ułatwiają montaż systemu komputerowego. Ta obudowa pozwala na użycie dwóch grzejników CBO: jednego na górze do 240 mm i jednego z tyłu do 120 mm. Z przodu będzie można umieścić trzy wentylatory 120 mm. Dobra wentylacja pozwala jednostce systemowej na użycie wydajnych komponentów z intensywnym rozpraszaniem ciepła na obudowie.
Kup DarkFlash DLM21 Mesh czarny
Wszystkie ceny 9 →Obudowa DARKFLASH DLM21 Mesh | 259 zł |
Obudowa DARKFLASH DLM21 Mesh | 259 zł |
Darkflash Obudowa komputerowa Darkflash DLM21 Mesh (czarna) | 259 zł |
Obudowa DARKFLASH DLM21 Mesh DLM21 MESH BLACK | 259 zł |
DARKFLASH DLM21 Mesh Obudowa komputerowa czarna | 235 zł |
Modyfikacje DarkFlash DLM21 Mesh
Ceny na DarkFlash DLM21 Mesh |
---|---|---|---|---|
DarkFlash DLM21 Mesh biały | od 215 zł | 7 oferty | ||
DarkFlash DLM21 Mesh czarny | od 235 zł | 9 oferty | ||
DarkFlash DLM21 Mesh różowy | od 269 zł | 1 oferta |