Obudowa DarkFlash Leo czarny
Wideo 8Zdjęcia 9 |
Obudowa komputera z efektownym wykończeniem z włókna węglowego o wysokiej wytrzymałości, nowoczesny design tej obudowy wydobywa potencjał Twojego komputera do gier. Jednocześnie wysokowydajne komponenty mogą z łatwością zmieścić się w jednostce systemowej. Wydajny system chłodzenia zapewnia wydajne, niezawodne i bezpieczne działanie potężnych zasobów sprzętowych. Tym samym obudowa komputera DarkFlash Leo została wyposażona w wentylowaną fasadę.
Wkładka z metalowej siatki jest organicznie zintegrowana z przednią okładką. Dzięki temu obudowa będzie mogła swobodnie przewietrzać, co pozwoli w łatwy i szybki sposób ustabilizować odprowadzanie ciepła z komponentów produkcyjnych. Spektakularną imitację włókna węglowego zapewniono również na ściankach bocznych tworzących dolną komorę zasilacza. Boczne wkładki węglowe wyposażone są dodatkowo w kanały wlotu powietrza. W tym przypadku zastosowano szklaną nakładkę z boku głównej pokrywy bocznej. Przezroczysta ściana umożliwia zademonstrowanie estetycznego piękna przestrzeni roboczej podwozia. Taka jednostka systemowa może służyć jako doskonała podstawa do mocnego montażu komputera, a ciekawe karbonowe karbowanie nada otaczającemu wnętrzu nowoczesnego stylu.
Kup DarkFlash Leo czarny
Wszystkie ceny 11 →Obudowa DARKFLASH Leo | 229 zł |
Obudowa DARKFLASH Leo | 229 zł |
Darkflash Obudowa komputerowa Darkflash LEO (czarna) | 192 zł |
Obudowa DARKFLASH Leo | 229 zł |
Darkflash Obudowa komputerowa Darkflash LEO (czarna) | 159 zł |