Obudowa DarkFlash DLM23 biały
Zdjęcia 12 |
DarkFlash DLM23 biały
biały czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:1 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup DarkFlash DLM23 biały
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obudowa komputerowa Darkflash DLM23 LED biała kompatybilnoć USB 30 dla gra | 291 zł |
Darkflash Computer case DLM23 LED (white) - Obudowa komputerowa - Minitowe | 176 zł |
Obudowa DARKFLASH DLM23 | 175 zł |
Darkflash DLM23 ARGB Biały | 258 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje DarkFlash DLM23
Ceny na DarkFlash DLM23 |
---|---|---|---|---|
DarkFlash DLM23 biały | od 172 zł | 15 oferty | ||
DarkFlash DLM23 czarny | od 137 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →