Obudowa DarkFlash Water Square 5 czarny
Zdjęcia 6 |
DarkFlash Water Square 5 czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup DarkFlash Water Square 5 czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Darkflash Water Square 5 computer case (black) - Obudowa komputerowa - Cza | 182 zł |
Obudowa DARKFLASH Water Square 5 | 179 zł |
Darkflash Obudowa komputerowa Darkflash Water Square 5 (czarna) | 236 zł |
Obudowa DARKFLASH Water Square 5 | 219 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →