Obudowa DarkFlash DLC31 Mini czarny
Zdjęcia 33 |
DarkFlash DLC31 Mini czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup DarkFlash DLC31 Mini czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
darkFlash DLC31 ATX etui na komputer czarny | 269 zł |
Darkflash DLC31 computer case - Obudowa komputerowa - Miditower - Niebiesk | 170 zł |
Obudowa DARKFLASH DLC31 ATX | 249 zł |
Darkflash Obudowa komputerowa Darkflash DLC31 ATX (czarna) | 179 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →