Fotelik samochodowy Cybex Sirona T i-Size
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Cybex Sirona T i-Size |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cybex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cybex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cybex Sirona T i-Size
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cybex Sirona T i-Size Plus Car Seat | 1 739 zł |
Cybex Sirona T i-Size Car Seat Plus + Base T | 2 826 zł |
Cybex Sirona T i-Size Car Seat + Base T | 2 608 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Cybex Sirona T i-Size:
- Wymiary: 71,5x43x68 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →