Fotelik samochodowy Cybex Sirona S2 i-Size
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Cybex Sirona S2 i-Size |
|
Flagowy fotelik samochodowy z mechanizmem obrotu 360° Isofix. Obrotowa konstrukcja ułatwia wsiadanie i wysiadanie z dziecka, ma za zadanie obracać jedną ręką miskę krzesełka. Model przeznaczony jest do przewożenia dzieci od 61 do 105 cm wzrostu, a przy zastosowaniu anatomicznej wkładki dla noworodków - od 45 cm Cybex Sirona S2 i-Size należy do grupy fotelików samochodowych 0+/1.
Dziecko w wieku do jednego roku przewożone jest w misce siedziska skierowanej w kierunku przeciwnym do kierunku pojazdu. Krzesło można następnie obrócić do przodu. Aby przymocować dziecko w foteliku, przewidziany jest wewnętrzny pięciopunktowy pas bezpieczeństwa. Podczas sadzania dziecka na krześle pasy nie zaplątują się pod pachami dzięki obecności specjalnych kieszeni do mocowania.
Regulacje w modelu nadają się do wysokości zagłówka i kąta nachylenia oparcia. Dodatkowymi ogniwami zabezpieczającymi bezpieczny montaż fotelika samochodowego są wsporniki blokujące systemu mocowania Isofix oraz stopka zatrzymująca na podłodze samochodu. Pokrowce z tkaniny można prać w pralce w temperaturze 30°C. Ponadto model zyskał zwiększoną ochronę przed zderzeniami bocznymi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cybex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cybex.
Kup Cybex Sirona S2 i-Size
Wszystkie ceny 7 →Cybex 4063846180356 Fotelik Szary/Czarny 71 x 44 x 68 cm 143 kg Do 4 Lat D | 1 325 zł |
Cybex Sirona S2 I-Size Fotelik Samochodowy 0-18kg Deep Black | 1 649 zł |
CYBEX Gold fotelik samochodowy dla dzieci Sirona S2 i-Size Od ok 3 miesięc | 1 151 zł |
Cybex Sirona S2 I-Size Fotelik Samochodowy 0-18kg Navy Blue | 1 649 zł |
Cybex Sirona S2 I-Size Fotelik Samochodowy 0-18kg Granite Black | 1 649 zł |
Cybex Sirona S2 I-Size - Obrotowy Fotelik Samochodowy ~0-18Kg | Monument G | 1 399 zł |
Cybex Sirona S2 I-Size - Obrotowy Fotelik Samochodowy ~0-18Kg | Ocean Blue | 1 399 zł |
- Wymiary: 71x44x68 cm