Дитяче автокрісло Cybex Solution S-Fix
Відео 1Фото 7 |
Cybex Solution S-Fix |
|
Просторе німецьке автокрісло групи 2-3 для дітей віком від 3 до 12 років. Належна посадка дитини в кріслі забезпечується завдяки гнучким регулюванням підголівника - всього доступно 12 положень налаштування висоти його розміщення. Також підголовник моделі має три регулювання по куту нахилу, що необхідно для безпечного утримання голови дитини. У боковини крісла вбудовані протектори захисту LSP – їх необхідно розкрити у бік дверей для ефективного поглинання та розсіювання кінетичної енергії при бічних ударних впливах.
Кут нахилу спинки Cybex Solution S-Fix адаптується до форми автомобільного сидіння. На ньому крісло встановлюється за напрямом руху. Фіксація виробу здійснюється штатним притягним ременем та замками Isofix. Також штатним авторемнем безпеки пристібається дитина у кріслі. Через елементи спинки та сидіння автокрісла проходять сітчасті вентиляційні канали. Для обслуговування чохла поверх каркасу виробу можна вдатися до послуг машинного прання у низькотемпературному режимі. У 2018 році модель проходила незалежні випробування за методикою ADAC. Їхній результат — оцінка «Добре» у підсумковому заліку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Купити Cybex Solution S-Fix
Усі ціни 7 →CYBEX Gold Fotelik samochodowy dla dzieci Solution S-Fix do samochodów z i | 668 zł |
Cybex Pallas S-fix/solution S-fix Sheath Beżowy 521002096 | 216 zł |
Cybex Solution S-Fix Deep Black 15-36Kg | 599 zł |
Cybex Housse de Protection Pallas S-FIX/Solution S-FIX Grise | 215 zł |
Cybex Pallas S-fix/solution S-fix Sheath Szary 521002094 | 216 zł |
Cybex Pallas S-fix/solution S-fix Sheath Biały 521002092 | 193 zł |
Cybex Solution S-Fix Soho Grey 15-36Kg | 599 zł |