Дитяче автокрісло Cybex Solution B2 i-Fix
Фото 7 |
Cybex Solution B2 i-Fix |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cybex Solution B2 i-Fix
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cybex Fotelik samochodowy Wielobarwny Standardowy S7189009 | 727 zł |
Cybex Solution B2 I-fix Car Seat Czerwony 522003881 | 752 zł |
Cybex Fotelik samochodowy Wielobarwny Standardowy S7189007 | 704 zł |
Cybex Solution B2 I-fix Car Seat Szary 522003883 | 752 zł |
Cybex Solution B2 I-fix Car Seat Czarny 522003879 | 752 zł |
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Cybex Solution B2 i-Fix:
- Розміри: 52х39х64 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →