Дитяче автокрісло Cybex Solution G i-Fix
Відео 1Фото 8 |
Cybex Solution G i-Fix |
|
Комфортабельне та безпечне автокрісло з кріпленням у салоні машини на замкові скоби системи Isofix. Модель заточена під дітей у віці від 3-4 до 12 років. Що ж до приналежності до конкретних категорій крісел, Cybex Solution G i-Fix відноситься до групи 2-3. Розміщення виробу допускається суто особою під час руху транспортного засобу. Дитина в сидінні крісла пристібається штатним авторемнем безпеки.
Під зростання дитини посадкове місце адаптується завдяки 12-позиційному регулюванню висоти підголівника та гнучким бічним стулкам. До речі, з обох боків автокрісла встановлені протектори захисту LSP System Plus, які поглинають та ефективно розсіюють енергію при бічних ударах. Комфортне становище дитини під час сну забезпечує ергономічний похилий підголівник. Тканини крісла стираються в дбайливому режимі без віджиму. Загалом вони формують і підтримують комфортний мікроклімат у сидінні, за що також відповідає система вентиляції з розгалуженою мережею каналів для циркуляції повітря. Модель сертифікована на безпеку відповідно до вимог стандарту ECE 129 i-Size.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Купити Cybex Solution G i-Fix
Усі ціни 24 →Solution G i-Fix Plus/Ocean Blue-Navy Blue 523001103 | 959 zł |
Cybex Solution G i-Fix Plus Car Seat | 947 zł |
CYBEX Solution G i-Fix 100-150 cm Lava Grey | 799 zł |
Cybex Solution G I-fix Plus Car Seat Pomarańczowy 523001107 | 873 zł |
Cybex CYBEX Solution G i-Fix 100-150 cm Soho Grey | 889 zł |
- Розміри: 40.5х59х59.5 см