Дитяче автокрісло Cybex Cloud Z i-Size
Відео 10Фото 17 |
Cybex Cloud Z i-Size |
|
Затишний кокон для самих маленьких діток, в т. ч. новонароджених. Крісло передбачається для використання від самого народження до віку 10-15 місяців (або поки зростання малюка не перевищить 75 см). Відмінною рисою люльки є одне з найбільш «лежачих» положень дитини при установці на базу Isofix Z, шасі сумісної коляски або будь-яку відповідну рівну поверхню поза автомобілем. Для забезпечення комфортної "посадки" новонароджених зростом до 60 см в Cybex Cloud Z i-Size застосовується спеціальний вкладиш.
У моделі реалізована 11-позиційне регулювання висоти розміщення підголівника, разом з нею підганяються по висоті вбудовані 5-точкові ремені безпеки. Окремим рядком в автокріслі відзначають систему захисту від бічних ударів L. S. P. Сила удару при аварії потрапляє на висунуті протектори і розподіляється по корпусу автокрісла, при цьому матеріал і структура сидіння поглинають її і відводять від дитини. На базі-підставці Cybex Base Z, яка є частиною модульної системи Z-Line, виріб повертається в межах 90°, що дозволяє зручно садити і витягувати дитину з автомобільної люльки. Також в конструкції моделі передбачаються козирок від сонця і накидка на ніжки малюка.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Купити Cybex Cloud Z i-Size
Усі ціни 9 →Cybex Cloud Z i-Size SensorSafe Car Seat | 1 348 zł |
Cybex, Cloud Z i-Size, Rozkładany fotelik samochodowy, 0-13 kg, Ferrari Vi | 1 583 zł |
Cybex Cloud Z i-Size Summer Cover | 222 zł |
Cybex, Cloud Z i-Size, Rozkładany fotelik samochodowy, 0-13 kg, Soho Grey | 1 199 zł |
Cybex, Cloud Z i-Size, Rozkładany fotelik samochodowy, 0-13 kg, Plus, Autu | 877 zł |