Дитяче автокрісло Cybex Aton 5
Відео 2Фото 7 |
Cybex Aton 5 |
|
Комфортна модель дитячого автосидения для найменших пасажирів. Модель розрахована на діток з народження і приблизно до року або доки вага дитини не перевищить 13 кг, а зріст — 75 см. Виріб має високий рейтинг безпеки, що підтверджується оцінкою «Дуже добре» (++) за результатами краш-тесту ADAC в 2017 році. Cybex Aton 5 ставиться на заднє сидіння авто суто в положенні проти шерсті (спиною по ходу руху).
Фіксація крісла проводиться штатним автомобільним ременем. Зі свого боку, дитина в ньому пристібається власними трьохточковими ременями. Регулювань в автолюльці піддаються висота підголівника (8 положень) та ременів (поттягиваются разом з підголовником). Чаша моделі має плоске ложі для забезпечення правильної посадки маленького пасажира. Допзвено на сторожі безпеки малюка — телескопічна система захисту від бічних ударів L. S. P. System. На доважок до автокрісла додається сонцезахисний дашок з захистом UVP 50+. Чохли у вироби знімні. Їх можна прати машинним способом в делікатному режимі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Купити Cybex Aton 5
Усі ціни 15 →Cybex Gold Fotelik dziecięcy Aton 5 z wkładką dla noworodka Od urodzenia d | 499 zł |
Cybex Aton 5 Car Seat Niebieski 520000163 | 566 zł |
Cybex Cybex Aton 5 Soho Grey 0-13 KG, Edycja 2022 | 609 zł |
Cybex, Aton 5, Fotelik samochodowy, 0-13 kg, Granite Black | 549 zł |
Cybex Aton 5 Car Seat Zielony 520000165 | 590 zł |