Дитяче автокрісло Joie i-Snug 2
Відео 1Фото 18 |
Joie i-Snug 2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Joie i-Snug 2
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Joie I-snug 2 Car Seat Zielony C1817CALRL000 | 675 zł |
Joie I-Snug 2 Fotelik Samochodowy 0-13 kg Coal | 549 zł |
Joie Pebble I-snug 2 Car Seat Czarny C1817CAPEB000 | 675 zł |
Joie Shale I-snug 2 Car Seat Czarny C1817CASHA000 | 675 zł |
Joie I-Snug 2 Fotelik Samochodowy 0-13 kg Laurel | 519 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Joie i-Snug 2:
- Розмір: 57x43.5x65 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →