Fotelik samochodowy Joie i-Snug 2
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Joie i-Snug 2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Joie i-Snug 2
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Joie I-snug 2 Car Seat Zielony C1817CALRL000 | 675 zł |
Joie I-Snug 2 Fotelik Samochodowy 0-13 kg Coal | 549 zł |
Joie Pebble I-snug 2 Car Seat Czarny C1817CAPEB000 | 675 zł |
Joie Shale I-snug 2 Car Seat Czarny C1817CASHA000 | 675 zł |
Joie I-Snug 2 Fotelik Samochodowy 0-13 kg Laurel | 519 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Joie i-Snug 2:
- Rozmiar: 57x43,5x65 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →