Fotelik samochodowy Kinder Kraft i-Grow
Zdjęcia 15 |
Kinder Kraft i-Grow |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kinder Kraft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kinder Kraft.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kinder Kraft i-Grow
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kinderkraft I-GROW i-Size 40-150cm Fotelik dziecięcy Fotelik na bazie Obra | 529 zł |
KINDERKRAFT Fotelik obrotowy I-GROW i-Size 0-36 G | 599 zł |
Kinderkraft I-grow I-size 40- Car Seat 150 Cm Czarny KCIGRO00GRY0000 | 702 zł |
Kinderkraft, fotelik samochodowy I-GROW i-Size 40-150cm GREY | 649 zł |
Kinderkraft, I-Grow, fotelik samochodowy, I-size, Grey, 40-150 cm | 599 zł |
Kinderkraft I-Grow fotelik samochodowy dla dzieci rozmiar I 40-150 cm obró | 489 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Kinder Kraft i-Grow:
- Wymiary: 59-75x44x61-72 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →