Дитяче автокрісло Caretero Turox i-Size
Фото 8 |
Caretero Turox i-Size |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Caretero Turox i-Size
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Caretero, Turox i-Size, fotelik samochodowy, beige, 40-150 cm | 681 zł |
Caretero, Turox i-Size, fotelik samochodowy, khaki, 40-150 cm | 681 zł |
Caretero, Turox i-Size, fotelik samochodowy, graphite, 40-150 cm | 681 zł |
Caretero, Turox i-Size, fotelik samochodowy, grey, 40-150 cm | 681 zł |
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Caretero Turox i-Size:
- Розміри: 46х68х51-54 см без ніжки, з ніжкою: 78-100 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →