Fotelik samochodowy Caretero Turox i-Size
Zdjęcia 8 |
Caretero Turox i-Size |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Caretero Turox i-Size
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Caretero, Turox i-Size, fotelik samochodowy, beige, 40-150 cm | 681 zł |
Caretero, Turox i-Size, fotelik samochodowy, khaki, 40-150 cm | 681 zł |
Caretero, Turox i-Size, fotelik samochodowy, graphite, 40-150 cm | 681 zł |
Caretero, Turox i-Size, fotelik samochodowy, grey, 40-150 cm | 681 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Caretero Turox i-Size:
PolecamyPorównaj w tabeli →