Дитяче автокрісло Maxi-Cosi Kore Pro i-Size
Відео 2Фото 12 |
Maxi-Cosi Kore Pro i-Size |
|
Автокрісло преміального рівня з ергономічною чашею і розширюваною спинкою, яка змінює розміри сидіння в міру дорослішання дитини. Модель заточена під безпечне перевезення дітей старших вагових груп 2 і 3 у віці від 3-4 до 12 років. Maxi-Cosi Kore Pro i-Size відповідає всім вимогам стандарту ECE 129 i-Size. Виріб встановлюється у напрямку руху транспортного засобу і фіксується на автомобільному сидінні за допомогою кріплення Isofix.
Чадо в кріслі пристібається штатним інерційним ременем безпеки машини. Простір поблизу замків для фіксації ременя підсвічується ліхтариками системи ClickAssist. Заслінкою від бічних ударних впливів виступає вбудований бічний захист Side Protection System Plus. Матеріалами виготовлення чохла поверх каркаса вироби послужили синтетичні гіпоалергенні тканини, розраховані на довгий термін використання автокрісла. При необхідності оббивка легко знімається для процедури машинного прання в делікатному режимі при температурі 30 °С.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxi-Cosi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxi-Cosi.
Купити Maxi-Cosi Kore Pro i-Size
Усі ціни 10 →Fotelik samochodowy Pebble FOTELIK PEBBLE PRO ESSENTIAL BLACK 8799672120 | 785 zł |
Maxi-Cosi Kore Pro i-Size Car Seat | 909 zł |
Maxi-Cosi, Fotelik samochodowy Kore i-Size, Autentic Cognac, Brązowy (od 1 | 727 zł |
Maxi Cosi Kore Pro i-size fotelik samochodowy 15-36 kg Authentic black | 1 199 zł |
Maxi-Cosi Kore Pro I-Size Authentic Cognac 15-36Kg | 615 zł |