Дитяче автокрісло Maxi-Cosi Coral 360
Відео 7Фото 26 |
Maxi-Cosi Coral 360 |
|
Знімна переноска
Можливість установки на базу Isofix
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxi-Cosi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxi-Cosi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxi-Cosi Coral 360
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maxi-Cosi Coral 360 | 1 343 zł |
Maxi-Cosi Coral 360 Essential Blue | 934 zł |
Maxi Cosi Coral 360 Fotelik samochodowy 0-12 kg Essential blue | 1 549 zł |
Maxi-Cosi Coral 360 Essential Graphite | 939 zł |
Maxi-Cosi Coral 360 Essential Green | 934 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →