Дитяче автокрісло Maxi-Cosi Titan
Відео 10Фото 5 |
Maxi-Cosi Titan |
|
Універсальне автокрісло з охопленням вагових груп 1-2-3, призначене для дітей віком від 9 місяців до 12 років. У машині виріб розміщується по ходу руху, його чіпко утримують замкові скоби системи Isofix і якірний ремінь Top Tether як допоміжний елемент кріплення. Дітки віком до 3-4 років пристібаються у кріслі внутрішніми п'ятиточковими ременями. Потім для фіксації дитини використовується штатний автомобільний ремінь.
Регулювання в конструкції Maxi-Cosi Titan представлені 5-позиційним налаштуванням кута нахилу спинки та можливістю змінювати висоту підголівника (разом із вбудованими ременями). Додатково крісло оснащується подушкою для зменшення глибини сидіння, коли дитина ще мала. Сидіння анатомічної форми забезпечує належний комфорт у тривалих автоподорожах. Тканинна оббивка автокрісла зроблена з якісного гіпоалергенного матеріалу із чудовою повітропровідністю. При необхідності чохол легко знімається і піддається пранню в делікатному режимі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxi-Cosi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxi-Cosi.
Купити Maxi-Cosi Titan
Усі ціни 6 →Maxi-Cosi Titan i-Size Fotelik samochodowy dostosowujący się do wieku dzie | 860 zł |
Maxi-Cosi, Fotelik samochodowy Titan i-Size, Basic Blue, Niebieski (od 76 | 914 zł |
Maxi Cosi Titan I-Size Basic Black (MC8835870110) | 849 zł |
Maxi-Cosi Titan S Comfort i-Size Fotelik samochodowy od 15 mies do 12 lat | 1 195 zł |
Maxi-Cosi, Fotelik samochodowy Titan i-Size, Basic Grey, Szary (od 76 do 1 | 807 zł |
Maxi-Cosi, Fotelik samochodowy Titan i-Size, Basic Black, Czarny (od 76 do | 1 249 zł |
- Розмір: 51x45x63 см