Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan
Wideo 10Zdjęcia 5 |
Maxi-Cosi Titan |
|
Uniwersalny fotelik samochodowy obejmujący grupy wagowe 1-2-3, przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 12 lat. W samochodzie produkt ustawiany jest zgodnie z kierunkiem jazdy, jest mocno przytrzymywany przez klamry blokujące systemu Isofix oraz pasek kotwiczący Top Tether jako pomocniczy element mocujący. Dzieci w wieku do 3-4 lat zapinane są w foteliku wewnętrznymi pięciopunktowymi pasami.
Następnie do przypięcia dziecka używa się zwykłego samochodowego pasa bezpieczeństwa. Regulacje w konstrukcji Maxi-Cosi Titan reprezentowane są przez 5-stopniową regulację kąta nachylenia oparcia oraz możliwość zmiany wysokości zagłówka (wraz z wbudowanymi pasami). Dodatkowo krzesełko wyposażone jest w poduszkę, która zmniejsza głębokość siedziska, gdy dziecko jest jeszcze małe. Anatomicznie wyprofilowane siedzisko zapewnia odpowiedni komfort podczas długich podróży. Tapicerka materiałowa fotelika samochodowego wykonana jest z wysokiej jakości hipoalergicznego materiału o doskonałej przewodności powietrza. W razie potrzeby pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w pralce w delikatnym cyklu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxi-Cosi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxi-Cosi.
Kup Maxi-Cosi Titan
Wszystkie ceny 8 →Maxi-Cosi Titan i-Size Fotelik samochodowy dla dzieci 15 miesięcy-12 lat 7 | 770 zł |
Maxi-Cosi, Fotelik samochodowy Titan i-Size, Basic Grey, Szary (od 76 do 1 | 807 zł |
Maxi-Cosi Summer Cover Titan Organic Cotton | 261 zł |
Maxi Cosi Titan I-Size Basic Black (MC8835870110) | 769 zł |
Maxi-Cosi Titan Basic Czarny 8603870110 | 829 zł |
- Wymiary: 51x45x63 cm