Дитяче автокрісло Maxi-Cosi Kore i-Size
Фото 12 |
Maxi-Cosi Kore i-Size |
|
Комфортабельне і безпечне автокрісло, відповідне для перевезення дітей зростанням близько 100-150 см. у перекладі на віковий ценз маленького пасажира модель передбачається для використання у віці з 3-4 до 12 років. Крісло встановлюється по ходу руху автомобіля, його фіксація проводиться інерційним ременем безпеки на борту транспортного засобу. Їм же дитина пристібається в кріслі.
Для правильної проводки ременя, щоб він не перебував у небезпечній близькості до шиї юного пасажира, в конструкції Maxi-Cosi Kore i-Size є спеціальні напрямні. Додаткову фіксацію автосидіння забезпечують висувні скоби Isofix. Крісло є одним з найбільш просторих в класі, а його спинка має плаваючу конструкцію, тобто приймає кут нахилу відповідно до положення спинки сидіння автомобіля. У міру зростання дитини у вироби піднімається підголівник, разом з ним розширюються боковини. Швидкознімний чохол автокрісла з гіпоалергенної тканини розрахований на тривалу експлуатацію і підлягає машинному пранню в делікатному режимі. Модель відповідає нормативам безпеки i-Size в поєднанні з поліпшеним захистом від бічних ударів SPS Plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxi-Cosi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxi-Cosi.
Купити Maxi-Cosi Kore i-Size
Усі ціни 10 →Maxi-Cosi Kore i-Size fotelik samochodowy dla starszaka fotelik samochodow | 630 zł |
Fotelik samochodowy Maxi Cosi FOTELIK MAXI COSI KORE AUTHENTIC BLACK 15-36 | 1 015 zł |
Maxi-Cosi, Fotelik samochodowy Kore i-Size, Autentic Graphite, Grafitowy ( | 720 zł |
Maxi Cosi Kore i-Size Fotelik samochodowy 15-36 kg Authentic grey | 899 zł |
Maxi-Cosi, Fotelik samochodowy Kore i-Size, Authentic Black, Czarny ( od 1 | 727 zł |