Дитяче автокрісло Chicco Seat3Fit i-Size Air
Фото 16 |
Chicco Seat3Fit i-Size Air |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chicco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chicco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chicco Seat3Fit i-Size Air
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chicco Fotelik samochodowy Seat3Fit i-Size Airink Air 04079879870000 | 1 842 zł |
Chicco Fotel Chicco SEAT3FIT i-Size Black 0-25 kg | 1 329 zł |
Chicco Seat3Fit i-Size Air Fotelik samochodowy India ink | 1 449 zł |
Chicco, Seat3Fit, I-size, Air, fotelik samochodowy, Teal Blue, 40-125 cm, | 1 447 zł |
Chicco Seat3Fit i-Size Fotelik Samochodowy 0-25 kg 40-125 cm Obrotowy 360 | 2 064 zł |
Chicco Fotel Chicco SEAT3FIT i-Size AIR Black 0-25 kg | 1 429 zł |
Chicco, Seat3fit i-Size, fotelik samochodowy, india ink, 40-125 cm | 1 375 zł |
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Chicco Seat3Fit i-Size Air:
- Розміри: 54х64х46 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →