Fotelik samochodowy Chicco Seat3Fit i-Size Air
Zdjęcia 16 |
Chicco Seat3Fit i-Size Air |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chicco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chicco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chicco Seat3Fit i-Size Air
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chicco Fotelik samochodowy Seat3Fit i-Size Airink Air 04079879870000 | 1 842 zł |
Chicco Fotel Chicco SEAT3FIT i-Size Black 0-25 kg | 1 329 zł |
Chicco Seat3Fit i-Size Air Fotelik samochodowy India ink | 1 449 zł |
Chicco, Seat3Fit, I-size, Air, fotelik samochodowy, Teal Blue, 40-125 cm, | 1 447 zł |
Chicco Seat3Fit i-Size Fotelik Samochodowy 0-25 kg 40-125 cm Obrotowy 360 | 2 064 zł |
Chicco Fotel Chicco SEAT3FIT i-Size AIR Black 0-25 kg | 1 429 zł |
Chicco, Seat3fit i-Size, fotelik samochodowy, india ink, 40-125 cm | 1 375 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Chicco Seat3Fit i-Size Air:
- Wymiary: 54x64x46 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →