Fotelik samochodowy Chicco Mokita i-Size Air
Zdjęcia 12 |
Chicco Mokita i-Size Air |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chicco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chicco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chicco Mokita i-Size Air
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chicco Fotelik samochodowy Mokita I-Size z systemem ISOFIX dla dzieci o ro | 847 zł |
chicco Fotelik dziecięcy Chicco Mokita I-Size czarny (9-36 kg) | 1 059 zł |
CHICCO Mokita I-Size Z Systemem Isofix Dla Dzieci Między 76 I 150 Cm Wysok | 796 zł |
chicco Fotelik dziecięcy Chicco Mokita I-Size India Ink (9-36 kg) | 1 059 zł |
chicco Fotelik dziecięcy Chicco Mokita Air I-Size czarny (9-36 kg) | 1 159 zł |
chicco Fotelik dziecięcy Chicco Mokita Air I-Size grafit (9-36 kg) | 1 159 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Chicco Mokita i-Size Air:
- Wymiary: 44x46x79 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →