Fotelik samochodowy Chicco Go-One
Zdjęcia 7 |
Chicco Go-One bez ISOFIXISOFIX |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chicco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chicco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chicco Go-One
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
chicco Fotelik dziecięcy Go One rozm 1 Coal 06079818220000 | 447 zł |
Chicco, Go-One, Fotelik samochodowy, 9-18 kg, Coal | 330 zł |
Chicco, Go-One, Fotelik samochodowy, 9-18 kg, Moon | 340 zł |
Modyfikacje Chicco Go-One
Ceny na Chicco Go-One |
---|---|---|---|---|
Chicco Go-One | od 330 zł | 3 oferty | ||
Chicco Go-One Isofix | od 1 255 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →