Дитяче автокрісло Chicco Fold and Go i-Size
Фото 10 |
Chicco Fold and Go i-Size |
|
Складається автокрісло групи 2/3 для дітей зростом від 100 до 150 см.експлуатувати його передбачається приблизно з 3-річного віку маленького пасажира і до 12 років. Chicco Fold and Go i-Size встановлюється особою по ходу руху машини і фіксується за допомогою системи Isofix і штатних ременів автомобіля, якими пристібається і дитина. Спеціальна напрямна в конструкції крісла утримує ремінь безпеки в оптимальному положенні над тазовими кістками малюка, зменшуючи силу впливу на черевну порожнину при лобових зіткненнях.
Допнакладка на ремінь призначається для захисту області підборіддя і грудного відділу дитини. У моделі реалізована чотирьохпозиційна налаштування кута нахилу спинки, передбачаються незалежні регулювання підголівника і ширини спинки. Окремо встановлюється знімний модуль бічного захисту Side Safety System. Документальне підтвердження високого ступеня безпеки автокрісла-сертифікація продукту відповідно до вимог європейського стандарту ECE R129 (i-Size).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chicco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chicco.
Купити Chicco Fold and Go i-Size
Chicco Fold & Go i-Size samochodowy fotelik dziecięcy 100-150 cm regulowan | 749 zł |
Chicco Fold and Go I-Size Fotelik samochodowy 15-36 kg Black | 721 zł |
Chicco Fold&Go i-Size Air Fotelik samochodowy Black Air | 799 zł |
Chicco, Fold&Go, I-size Air, fotelik samochodowy, 15-36 kg, Black | 749 zł |
Chicco, Fold&Go, I-size Air, fotelik samochodowy, 15-36 kg, Black Air | 829 zł |
- Розміри: 45х67х47 см