Fotelik samochodowy Chicco Fold and Go i-Size
Zdjęcia 10 |
Chicco Fold and Go i-Size |
|
Składany fotelik samochodowy grupy II/III dla dzieci o wzroście od 100 do 150 cm, przeznaczony do użytku od około 3 roku życia małego pasażera do 12 lat. Chicco Fold and Go i-Size montuje się przodem do kierunku jazdy i mocuje za pomocą systemu Isofix oraz standardowych pasów samochodowych, którymi mocuje się również dziecko. Specjalna prowadnica w konstrukcji fotelika utrzymuje pas bezpieczeństwa w optymalnej pozycji nad kośćmi miednicy dziecka, zmniejszając siłę działającą na jamę brzuszną podczas zderzeń czołowych.
Dodatkowa podkładka na pasie ma za zadanie chronić obszar podbródka i klatki piersiowej dziecka. Model posiada czterostopniową regulację kąta pochylenia oparcia, zapewniona jest niezależna regulacja zagłówka i szerokości oparcia. Oddzielnie jest instalowany odłączany moduł Side Safety System. Dokumentalnym potwierdzeniem wysokiego stopnia bezpieczeństwa fotelika samochodowego jest certyfikacja produktu zgodnie z wymaganiami europejskiej normy ECE R129 (i-Size).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chicco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chicco.
Kup Chicco Fold and Go i-Size
Chicco Fold & Go i-Size samochodowy fotelik dziecięcy 100-150 cm regulowan | 749 zł |
Chicco Fold and Go I-Size Fotelik samochodowy 15-36 kg Black | 721 zł |
Chicco, Fold&Go, I-size Air, fotelik samochodowy, 15-36 kg, Black | 749 zł |
Chicco, Fold&Go, I-size Air, fotelik samochodowy, 15-36 kg, Black Air | 829 zł |
- Wymiary: 45x67x47 cm