Fotelik samochodowy Caretero Kamptos i-Size
Zdjęcia 61 |
Caretero Kamptos i-Size |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Caretero Kamptos i-Size
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fotelik Samochodowy Obrotowy Isofix 40-150C Wzrostu Caretero Kamptos I-siz | 662 zł |
Caretero, Kamptos i-size, fotelik samochodowy, blue, 40-150 cm | 604 zł |
Caretero, Kamptos i-size, fotelik samochodowy, beige, 40-150 cm | 618 zł |
Caretero, Kamptos i-size, fotelik samochodowy, dirty pink, 40-150 cm | 647 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →