Fotelik samochodowy Chicco Seat2Fit Air i-Size (4079691870000)
Zdjęcia 22 |
Chicco Seat2Fit Air i-Size |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chicco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chicco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chicco Seat2Fit Air i-Size
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chicco Seat2fit i-size air fotelik samochodowy ink air | 999 zł |
Chicco, Seat2fit i-Size Air, fotelik samochodowy, ink air, 45-105 cm | 1 407 zł |
Chicco, Seat2fit i-Size, fotelik samochodowy, india ink, 45-105 cm | 1 327 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Chicco Seat2Fit Air i-Size:
- Wymiary: 60x44x63 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →