Fotelik samochodowy Kinder Kraft Xpand 2 i-Size
Zdjęcia 23 |
Kinder Kraft Xpand 2 i-Size |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kinder Kraft Xpand 2 i-Size
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kinderkraft XPAND 2 i-Size fotelik dziecięcy 100-150 cm najwyższe standard | 482 zł |
Kinderkraft Xpand 2 I-size With Isofix System 100- Car Seat 150 Cm Czarny | 490 zł |
Kinderkraft XPAND 2 fotelik samochodowy i-Size 15-36 kg Harbor Blue | 384 zł |
Kinderkraft, XPAND 2, I-size, fotelik samochodowy, Cherry Pearl, 100-150 c | 339 zł |
Kinderkraft XPAND 2 i-Size fotelik dziecięcy 100-150 cm najwyższe standard | 401 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →