Fotelik samochodowy Kinder Kraft i-Guard
Zdjęcia 15 |
Kinder Kraft i-Guard |
|
Wskaźnik poprawnej instalacji
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kinder Kraft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kinder Kraft.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kinder Kraft i-Guard
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kinderkraft I-GUARD Fotelik Samochodowy od urodzenia do 4 lat I-SIZE 40-10 | 1 333 zł |
Kinderkraft I-guard I-size 40- Car Seat 105 Cm Purpurowy KCIGUA00RED0000 | 1 336 zł |
Kinderkraft I-Guard Fotelik Samochodowy 360 Stopni 0-4 Lata Graphite | 1 489 zł |
Kinderkraft I-Guard i-size Fotelik samochodowy Graphite black | 1 259 zł |
Kinderkraft I-guard I-size 40- Car Seat 105 Cm Niebieski KCIGUA00BLU0000 | 1 336 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Kinder Kraft i-Guard:
- Wymiary: 63x46x71 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →